Kbelští sokoli

PSK UNION PRAHA – SOKOL KBELY „D“

92 : 80 (32:18, 53:32, 74:57)

Něco ze statistik:

Střelci: Kašpar 36, Vanduch 16(2), Štafura 16, Pelikán 14, Dobiáš 6, Kutil 4  – Jaroch 22(4), Viktorin 21, Malý 13(1), Polák 8(2), Spanilý 6, Horník 5(1), Lhota 3, Novotný 2 Trojky: 14 : 24 Fauly: 2 : 8 Šestky: 25/12 : 16/8 Rozhodčí: Lochman R., Kos J. FF(final four): TomS, Jarda, JJ a Michal H. po 1 Diváci: 0

Komentář:

Druhý zápas ve dvou dnech – naše letošní specialita. Na Jižní město jsme se sjížděli velmi těžko. Pozdě dojel Mára i TomS. Při jeho příchodu už se 5min hrálo a proti favoritovi jsme nezačali špatně. Vedli jsme 10:5 i 15:10. V 6min šli domácí poprvé do vedení. A pak přišel kolaps. Brejk stíhal brejk. Naše chyby byly krutě trestány. 4min do konce čtvrtiny jsme prohráli 3:18 a za první čtvrtinu jsme dostali neuvěřitelných 32bodů!!! Jelikož šňůra domácích pokračovala i ve 2.čtvrtině nedali jsme víc jak 5min koš ze hry!! Hra byla velmi depresivní,jelikož nám se nedařilo nic a domácí hráli skoro exhibičně. Rozhodčí tomu docela pomáhali. Poliš měl záhy 4fauly (15min) a v 19min přišla chvilka Máry – nedokázal navázat na svůj výkon ze včerejška a jeho rozprávěnka se sudím Lochmanem znamenala konec v tomto utkání. Tím, že Milan moc hrát nechtěl – bylo nás rázem 6. Na zvrat to moc nevypadalo. Ještě v závěru poločasu předvedl Poliš počin roku. Přesvědčil rozhodčího Lochmana, že jeho „pátý“ faul nebyl a že se upísknul. Honza se stal v tu chvíli chráněným hráčem a bezmála 20min dohrál bez problému se sudím – k údivu všech přihlížejících. Domácím se pohodový první poločas nevyplatil. Začali nás drobně podceňovat a my zahájili stíhací jízdu. Nejvyšší rozdíl byl 24b ve 27min. Pak přišla naše 12b šňůra. A přece jen nás trochu nakopla. Bohužel bylo pozdě. V 35min to bylo znovu o 20b. A domácí nás nakonec svým frivolním přístupem nechali snížit na přijatelný 12b rozdíl. Z našich hráčů se dařilo JJ a Luborovi rekord sezóny 21b.