Kbelští sokoli

SOKOL KBELY "D" – SOKOL DOLNÍ POČERNICE "A"

92 : 68 (26:15 43:31 67:51)

Něco ze statistik:

Střelci: Jaroch 30(7), Hanzlík 22, Malý 13, Viktorin 9, Polák 6, Jiskra 4, Bendík 4, Horník 2, Lhota 2, Kott 0, Fukal 0– Musil 18(4), Polcar 16(1), Hencl 12, Hálek 8, Král 7, M. Petrák 3 Trojky: 7 : 6 Fauly: 23 : 23 Šestky: 22/13 : 23/12 Rozhodčí: Pytlík, Trnka FF(final four): TomS, Ota, Pepe, Lubor, po 1 Diváci: 0

Komentář:

Poslední zápas sezóny se odehrál s puncem toho pomalu nejdůležitějšího. Záchrana z 10.místa nám rozhodně nestačila a celá Praha žila v domnění že nám to přece spřátelené Dopočo nechá. Opak byl pravdou. O to zajímavější bitva se soupeřem, kterému již o nic nešlo se dala očekávat. Naše nejsilnější základní pětka posledních zápasů – doznala na poslední chvíli drobné změny – nahlášený Keny nenašel dost vnitřní síly a nereagoval na kaučův pokyn k nastoupení. Toho využila posila z „céčka“ Petr a prostě šel : TomS byl na prášky. Každopádně úvod vyšel. Papírový favorit vedl 3:2 ale jak se později ukázalo bylo to jeho jediné vedení v zápase. V 8min jsme vedli 19:10. A v podstatě jsme začínali kontrolovat vývoj zápasu. Bodově kraloval JJ – z 26b v 1.čtvrtině jich dal 11. Pod košem kraloval Hanzelka – což soupeř hlavně Polcik – nesl velmi nelibě. Byly z toho drobné šarvátky a strkanice – které končily většinou bez vítěze. Ve 13min opustil hřiště po Richardově bloku Kruliš a byl to jeho konec v utkání. Obnovilo se mu zranění achilovky a Dopočo bylo rázem v šesti. Ke konci poločasu jsme drobně polevili a hosté po dvou trojkách Musila snížili na hratelný a 10b rozdíl. Naštěstí úvod 2.půle jsme zvládli a ve 34min jsme vedli poprvé 20b rozdílem. O osudu zápasu začínalo být touto dobou rozhodnuto. Závěr se odehrával již v poklidu a bez zbytečných emocí. Absolutorium zaslouží všichni zúčastnění. Cíl byl splněn a příští rok se budeme opět trápit v 1.třídě.